Age check

We always ask for your age, in stores and also online. Are you 18 or older?

T Bockje
Brink 2
7437 AM BATHMEN

Opening hours

Mon: winkel gesloten / shop closed
Tue: 09.00-12.30 & 13.30-18.00
Wed: 09.00-12.30 & 13.30-18.00
Thu: 09.00-12.30 & 13.30-18.00
Fri: 09.00-12.30 & 13.30-18.00
Sat: 09.00 - 17.00
Sun: winkel gesloten / shop closed

Vanaf 1-1-2025 geen koopavond meer op vrijdag

't Bockje úw topSlijter 100% craftsmanship

Webshop

You are here:
't Bockje Bathmen
Wine
Exclusief topSlijter
Aanbieding

Phebus Gran Reservado Malbec Mendoza

Phebus Gran Reservado Malbec Mendoza
De Grote Hamersma beoordeling: 9.

Malbec geeft stoere wijnen. Malbec wordt dan ook wel het machoneefje van merlot genoemd. Donker fruit, ruig leer, pezige tannines.

Heeft deze breedgeschouderde Gran Reservado allemaal in huis, maar daarnaast heeft hij een onverwacht beminnelijk karakter, een zachtmoedige inborst, en een zeer goede opvoeding.

Oftewel: een malbec die duidelijk toont dat hij van oorsprong een bordeauxdruif is, een druif voor wijn die zich moeten kunnen vertonen op met damast gedekte tafels, temidden van tafelzilver en kristal, en hooggestemd gezelschap.

Zonder hoogtevrees. Andes DNA. Klimijzers echter niet nodig. Een kurkentrekker voldoet. Rijpe, gesoigneerde stijl waarin het herfstbos zich manifesteert. Gevallen bladeren, late zon in een ven en er moet ergens sprake zijn van eikenbomen: de hond ruikt een truffeltje. Fraai, rijp en genoeglijk fruit. Genoeg bovendien. Gewelde pruimen, warme kersen, cassis en cacao. Pepertje en zuren.
Deze donkerrode Malbec Gran Reservado heeft een donkerpaarse weerschijn. De neus is opmerkelijk en zeer elegant met tonen van viooltjes, zwarte kersen en zoethout. De smaak van de wijn is diep en rijk, met een goede balans en fluweelzachte tannines. Het hout is mooi geïntegreerd.
€ 16.11
Bottle
In shopping cart

Product Information

Origin
Argentina
Region
Mendoza
Volume
75 CL
Alc.Vol.
14.5% vol
Type wine
Red
Type of taste Wine
Strong & Spicy
Taste
diep en rijk, met een goede balans en fluweelzachte tannines. Het hout is mooi geïntegreerd
Pairing
perfect bij een sappige steak, wild, rijke kazen en chocoladedesserts
Post a review