Webshop
Exclusief topSlijter
  	Aanbieding
    Prince de Saint Aubin Sauternes
Jaarwijn
      	Bier van de maand
      	Wijn van de maand
      	Malt van de maand
        Rum van de maand
       
      Het huis Yvon Mau bestaat al sinds 1897. De initiatiefnemer was Aristide Mau maar het is diens zoon Yvon, die op zijn vélocipède (ouderwetse fiets) langs de wijnboeren in de Bordeaux-regio ging om wijnen te selecteren die hij kon verkopen. Hij maakte goede selecties en breidde zo zijn portfolio uit. Het huis Yvon Mau werd zo een bekend en gerenommeerd wijnhandelaar. 
Niet alléén selecteerde het bedrijf Bordeauxwijnen, in de loop der tijd zijn daar ook wijnen uit de regio's voor Vins de Pays bijgekomen.
      Niet alléén selecteerde het bedrijf Bordeauxwijnen, in de loop der tijd zijn daar ook wijnen uit de regio's voor Vins de Pays bijgekomen.
Prince de Saint Aubin Sauternes: Een wijn met een prachtig gouden kleur en in de neus hinten van accacia en honing. Een zeer rijke smaak en een lange milde afdronk.
 
 		
          € 11,56
          
     
        Fles
           Huidige voorraad: 1000
          
        Etiketinformatie
- Land van Herkomst
- Frankrijk
- Regio
- Bordeaux
- Druivensoort
- Sauvignon Blanc, Sémillon en de Muscadelle
- Inhoud
- 50 CL
- Alcoholpercentage
- 13.5% vol
- Soort wijn
- Dessert
- Smaaktype Wijn
- Vol & Zoet
- Kleur
- Goudgeel
- Geur
- Hinten van accacia en honing.
- Smaak
- Zoet
- Wijn-spijs
- Foie gras, galantine, wit vlees, Roquefort.
- Serveertip
- 10 - 12 °C
Reviews
Schrijf een reviewEr zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product
		
  	
 
                         
 
 
  
 
  

