Webshop
Exclusief topSlijter
Aanbieding
Aberargie Expressions Golden Promise
Jaarwijn
Bier van de maand
Wijn van de maand
Malt van de maand
Rum van de maand
Golden Promise is een “ouderwetse” graansoort die tegenwoordig eigenlijk niet meer gebruikt wordt voor de productie van whisky. Het grote nadeel van Golden Promise is dat de suikeropbrengst bij het eesten laag is, waardoor Golden Promise duur werkt. Het grote voordeel is echter dat Golden Promise zorgt voor een stevige body in de whisky, waardoor deze whisky een stevige rijping in goed communicerende vaten goed aan kan. Het geeft de whisky ook een zwaarder mondgevoel waardoor alle smaken nog eens beter de mond en tong bedekken en de smaken langer blijven hangen.
Ook de Golden Promise gerst is van de eigen landerijen. In dit geval is 65% gerijpt in first fill bourbon vaten en 35% in first fill sherry butts.
€ 66,11
Fles
Huidige voorraad: 6
Etiketinformatie
- Land van Herkomst
- Schotland
- Inhoud
- 70 CL
- Alcoholpercentage
- 48.2% vol
- Soort whisky
- Single Malt
- Smaaktype Whisky
- Vol & Rijk
- Geur
- Krachtig met gekuild gras met meer boerderijgeuren, amandelbrood, kersenvlaai, gebakken peren en een snufje zout op de achtergrond.
- Smaak
- De smaken rollen krachtig over de tong. Zoet eikenhout met gevulde gemberkoek, witte en bruine kruiden, warme custard en nog veel meer.
- Afdronk
- Nadat de tong los is gelaten blijft de nasmaak doorrollen door de keel. Heerlijk zoet en kruidig.
Reviews
Schrijf een reviewEr zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product

