Leeftijdscheck

Wij vragen altijd naar uw leeftijd, in de winkels en ook online. Bent u 18 jaar of ouder?

T Bockje
Brink 2
7437 AM BATHMEN

Openingstijden

Ma: Winkel gesloten / shop closed
Di: 09.00 - 18.00
Wo: 09.00 - 18.00
Do: 09.00 - 18.00
Vr: 09.00 - 18.00
Za: 09.00 - 17.00
Zo: Winkel gesloten / shop closed

't Bockje úw topSlijter 100% vakmanschap

Webshop

Exclusief topSlijter
Aanbieding

Frapin Cognac Grande Champagne Millésime 1997 27 Years Old

(0,0 / 5)
Frapin Cognac Grande Champagne Millésime 1997 27 Years Old
Evenwichtig en elegant, de jaargang 1997 weerspiegelt de pure expressie van ons terroir in het hart van Grande Champagne. Het karakter ervan is gevormd door de contrasterende klimatologische omstandigheden van dat jaar. Na een snelle en vroege bloei gingen de koele en regenachtige maanden juni en juli vooraf aan een zonnigere augustus, wat een evenwichtige rijping van de druiven bevorderde. De oogst, zowel overvloedig als van uitstekende kwaliteit, leverde eaux-de-vie op die frisheid en complexiteit combineerden. Gedistilleerd op de droesem en vervolgens voornamelijk gerijpt in vochtige kelders, onthult deze jaargang aromatische rijkdom, finesse en een lange afdronk.
€ 132,22
Fles
Huidige voorraad: 2
In winkelmand

Etiketinformatie

Land van Herkomst
Frankrijk
Inhoud
70 CL
Alcoholpercentage
40% vol
Soort cognac
Overig
Geur
Vanaf de eerste snuif betovert het met zijn finesse en balans, terwijl het tegelijkertijd een delicate intensiteit onthult. Bloemige aroma's van lindebloesem vermengen zich perfect met fruitige tonen van sinaasappel en perzikcompote. Na beluchting ontvouwt het bouquet zich met meer weelderige nuances, met hints van vanille en accenten van appel.
Smaak
De eerste slok is verrassend fris, opmerkelijk voor een cognac die zo'n lang rijpingsproces heeft ondergaan. De algehele indruk is zowel evenwichtig als weelderig. De sinaasappeltonen die al in de geur waarneembaar waren, komen terug, versterkt door een subtiele kruidige toets.
Afdronk
De afdronk ontvouwt zich elegant met smaken van nootmuskaat en zoethout, wat leidt tot een heerlijk lange nasmaak.
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product
Plaats een review